z2341965

Jakou volnou živnost zvolit?

Ahoj, pokud chci podnikat v návrzích designu bytů, (jednoduše jak rozmístit nábytek, jaký nábytek volit apod.)
Jakou volnou živnost mám zvolit? Nic podobného jsem tam nenašel.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Volil bych třeba č.60
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Dále by snad mohla být ještě činnost pod číslem 79 nebo 80

Další odpovědi
Edison

Poradenství.

ivzez

Interiérový design, design bytů, bytový architekt → nejsem si jista,
jestli jde o volnou živnost. Podle mne je potřeba splnit nějaké podmínky.
Ale je to jen můj názor, mohu se mýlit.

Mc Merkurion

… na to se hodí fůra živností, to může udělat i truhlář, co nábytek vyrábí, až po autorizovanýho architekta …