autacek

Jakou vidíte budoucnost firem ve svěřenských fondech pana premiéra Babiše?

Tedy v době, kdy mu již nebudou říkat pane.

Odpovědi
elkon

Neřeším to, nemusím do všeho rejpat, je to jeho věc. Že tě to pořád baví.

seraphico

Otázka je příliš obecná. Babiš vlastní opravdu hodně firem. Z dotazu není jasné, na které firmy se ptáš. Pokud na všechny, tak odpověď by vydala na telefonní seznam. Pokud to vezmeme obecně, tak samozřejmě záleží v jaké kondici se každá jeho firma nachází, na co se specializuje a kdo jí po AB převezme. Některé si určitě povedou dobře, další se buď přidají k jiným firmám nebo zaniknou.

Speed77

Normálně se lidi stále oslovují pane/paní. Jiný případ je pouze u mladších dam, které jsou slečny. Říká se tomu slušnost a vychování. Takže pořád to bude pan Babiš, když ho budou jiní lidi oslovovat, kromě nejbližších, kteří ho znají. Když se o něm ostatní baví mezi sebou, tak taky neříkají „pan premiér Babiš" (nikdy jsem to nikoho říkat neslyšel). Buď jako já říkají jen Babiš anebo premiér. V TV formálněji „pan premiér” anebo „premiér Andrej Babiš.”
Budoucnost vidím stejnou, nepředpokládám, že by se cokoli měnilo. Jen si je Babiš možná vezme oficiálně zpátky na své jméno. I teď je má on, ale ne přímo. Podstatné je, že neporušuje zákon (o nepodnikání politika), protože ON nepodniká.
Záleží, kdy a jestli ukončí svou politickou kariéru.

Mc Merkurion

… vono má přijít znárodňování ???

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.