Kepler

Jakou větou jste nejvíce nakrkli partnera či partnerku?

Já jsem si zničeho nic na nějakém výletě vzpomněl na Hrušínského a Slavnosti sněženek a procítěně jsem citoval: „tady by mohlo být tak krásně…“

Nejlepší odpověď
nyjono

Věta to nebyla, ale v během rozhovoru mi diskuze přišla k smíchu a to byl kámen úrazu.

Další odpovědi
Kelt

U mne je to skoro každá věta, záleží jak je manželka v pohodě. Už dlouho jsem neřekl větu, kdy by manželka řekla – ty jsi skvělý, jednička, to je dobrý nápad atd.

zjentek

Promiň drahá, ale NEMÁŠ PRAVDU.

(Ať si každej chlap po vlastní ose zkusí, NENECHAT SE partnerkou PŘESVĚDČIT. Zkušenost to pro něj bude úžasná- garantuji.)

Rokio

Nemám partnerku. Držím celibát.

ivzez

Nejsem si vědoma, že bych svého partnera někdy z něčeho nařkla.
Myslím, že jsem to nikdy neudělala.

jirka F

Tím že mě řekla že na mě nemá čas(i když by se čas našel)nevím ale v tu chvíli se do mě navalilo tolik vzteku že jsem se šel raději projít.Než se hádat.