_136

Jakou velikost jízdního kola si mám koupit, když mám výšku nad 190 cm?

Chci koupit jízdní kolo do 25.000Kč na klasickou denní a víkendovou jízdu. Ale nevím, jestli kolo koupit ve velikosti ramu L, nebo XL.

Nejlepší odpověď
elkon

Když zajdeš do odborné prodejny kol, tak ti tam poradí. Přesně takto jsem si nechal postavit kolo. Není to žádný problém a máš pak kolo přesně na míru. Řekneš jaké chceš sedlo, jaká řídítka, jaké brzdy. Cenu to nijak nezvýší. Pokud tomu nerozumíš, tak ti tam vše vysvětlí a poradí.

Další odpovědi
Kepler

Nepíšeš jaký typ kola chceš kupovat, i na tom záleží. Jinak koukni na průvodce:
https://www.al­za.cz/sport/jak-vybrat-kolo-art16576.htm?ut­m_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=skl4_Al­za_SEA_GEN_Pru­vodci+vyberem_%5bAl­za%5d+Kola_~94808196~

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.