smutny♥

Jakou uzavřít nejlepší úrazovou pojistku?

a dá se uzavřít pojistka po telefonu?dnes mě zrovna byla jedna nabídnuta…

Nejlepší odpověď
Funna

jakou pojistku, to si musíš vybrat sama (za mne žádnou, pokud nejsi nějaký kaskadér)…a dneska se dá po telefonu nebo na netu uzavřít skoro všechno…mám obavu, že za chvíli to bude i manželství…

Další odpovědi
anonym

Po telefonu „nikdy“ nic neuzavírej nebo se dostaneš do problému. Navštiv kamennou pojišťovnu!

gecco

O pojistce důkladně pouvažuj – jestli ji vůbec potřebuješ – a pokud ano, pak jakou…
Telefonicky nabídnuté je výhodné především pro pojistitele (nebo zprostředkovatele), na takové se vykašli rovnou. Pokud pojistku chceš, vyhledej si informace sám, ´neskákej´ na lep ´markeťákům´.
___
Jen – pokud mohu doporučit, rozhodně se vyhni pojistkám s nějakou formou spoření – to je to nejméně výhodné, co bys mohl zvolit.
😉

Hlada

Žádnou. Pamatuj, že plnění pojišťovny dostaneš jen v případě, že ve smlouvě došlo k chybě ve výlukách. Ohodnocení úrazu je tak vágní, že slavní šmejdi jsou proti pojišťovnám slabý čajíček.