orestez

Jakou univerzální větu říct, nemám-li co sdělit, jen jdu kolem?

Svět univerzit má velké budovy a skoro 1000 místností. Půl kilometru chodby. Většinou otevřené dveře. Patro čítá 20 – 30 místností. Uvnitř jsou oči a zvědavě hledí ven když jde někdo kolem dveří. Když mlčím, okomentují to. Kdybych měl čas a znal je, tak je co říct. Ale „dobrý den? Zdarec jak to jde?“ To bych mohl být figurou v pražským orloji. Proto jsou slepé a čumí dopředu.

Odpovědi
Edison

A nestačilo by třeba jen mávnout? Jako že je prostě vnímáš…

nyjono

Univerzální a postačující je pozdrav a případně úsměv.

Mc Merkurion

… je třeba mluvit, když člověk nejni ani první, ani poslední co jde kolem, a měli by odpovídat všem, bude je bolet huba ještě v nedělu …

Kryšpín

Čumím do mobilu a nevnímám okolí

Rokio

Jen se tu porozhlížím.

orestez

Jen najít ve škole mávátko a namalovat úsměv.

Edison

K mávání nepotřebuješ jiný mávátko, než ty, co Ti vyrostly z ramen. A namalovat úsměv snad zase nejni tak složitý.