KristýnaN

Jakou úlohu ve světovém hospodářství hraje doprava?

Nejlepší odpověď
quentos

V současném hospodářství hraje spíš úlohu doleva než doprava :{))))>

Další odpovědi
Fun1k

Bez dopravy by světové hospodářství zaniklo, nemohlo by se totiž přepravovat zboží atd.

hanulka11

Velmi důležitou úlohu
železniční, silniční, lodní aj…doprava která přepravuje objemné náklady. …
bez ní by celkově hospodářství nemohlo existovat

Michálek1245

Zcela zásadní. Protože když by se zboží nedopravilo, tak ho nikdo nedostane, tudíž ho nikdo neprodá a tudíž nikdo nevydělá. Proto jsou odvětví jako přeprava zásilky do zahraničí tak ceněné a to na ně spousta lidí ještě nadává. Ale je fajn, že tu jsou firmy jako https://www.e­mons.cz/mezina­rodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ které prostě zajistí, že se zásilka dostane přes hranice. Protože kdyby ne, tak ji tam člověk veze na svoje náklady autem. 😉