jirka F

Jakou tipujete letos zimu celkově?

Podle mě by bylo dobré,kdyby bylo hodně sněhu(vláha na jaře).Ale málo mrazu tak do těch –15°c to jde.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
hapiky

Já jsem se v předpovědích na zimu ještě nikdy nespletl: Letos bude zima v zimním období určitě větší než v létě!
A podzim? Ten má pod palcem můj švagr: Ráno mglisto, v poludně tak jisto a viečur bendě čma.

Další odpovědi
annas

Pokud budu odhadovat podle cibule, tak by měla být zima mírná, protože má jen dvě vrstvy hnědých slupek.

Ale protože rostla v suchu, nevím, zda i i to platí pro tuto předpověď.

--
Je pravda, že velké mrazy nemusím, takže jen čekat, zda bude zima vlhká nebo suchá či s krutými mrazy.

Kepler

Říká se, že když je na podzim hodně hřibů, bude v zimě i hodně sněhu. No, uvidíme. Sněžnice si zatím ještě nekupuju.

Kelt

Bude krutá zima, indiáni už tři týdny sbírají dřevo.

Rokio

Podle mě letošní zimu nebude teplo. Domnívám se, že pravděpodobně bude i mrznout. Myslím si, že Vánoce si užijeme na sněhu.

ivzez

Řekla bych, že bude spíše teplá a dlouhá. Jako už několik let.
Sníh jsem o Vánocích viděla naposledy snad před 17 lety.

marci1

Nikdo, ani člověk, ani počítač, nedokáže v říjnu předpovědět, jaké bude počasí v průběhu celé zimy. Ale ty chceš tipnout, takže tipuji: do konce roku spíše mírná zima s deštěm, po Novém roce nějaký mráz a sníh. Ale my budeme doma u kamen, takže v pohodě a budeme se jako obvykle těšit na jaro. 🙂

zjentek

Podle mýho bude zima genderově vyvážená, bude i teplá zima. Vše bude regulérní, nikdo si nebude moci stěžovat.

jáára

Na cibuli si pomalu pěstuju alergii. Ale neznáte souvislosti, tak to neřešte.

Kajoch

Tipuji – pozitivně,jako většinou obvykle.Do Vánoc to zřejmě půjde a potom trochu přituhne.

hapiky

Než zimu na blátě, raději červené nosy.