Avatar uživatele
jirka F

Jakou tipujete letos zimu celkově?

Podle mě by bylo dobré,kdyby bylo hodně sněhu(vláha na jaře).Ale málo mrazu tak do těch –15°c to jde.

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Kepler, hapiky, Kajoch, DoTazatel před 1643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já jsem se v předpovědích na zimu ještě nikdy nespletl: Letos bude zima v zimním období určitě větší než v létě!
A podzim? Ten má pod palcem můj švagr: Ráno mglisto, v poludně tak jisto a viečur bendě čma.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pokud budu odhadovat podle cibule, tak by měla být zima mírná, protože má jen dvě vrstvy hnědých slupek.

Ale protože rostla v suchu, nevím, zda i i to platí pro tuto předpověď.

--
Je pravda, že velké mrazy nemusím, takže jen čekat, zda bude zima vlhká nebo suchá či s krutými mrazy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Říká se, že když je na podzim hodně hřibů, bude v zimě i hodně sněhu. No, uvidíme. Sněžnice si zatím ještě nekupuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Bude krutá zima, indiáni už tři týdny sbírají dřevo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Podle mě letošní zimu nebude teplo. Domnívám se, že pravděpodobně bude i mrznout. Myslím si, že Vánoce si užijeme na sněhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Řekla bych, že bude spíše teplá a dlouhá. Jako už několik let.
Sníh jsem o Vánocích viděla naposledy snad před 17 lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nikdo, ani člověk, ani počítač, nedokáže v říjnu předpovědět, jaké bude počasí v průběhu celé zimy. Ale ty chceš tipnout, takže tipuji: do konce roku spíše mírná zima s deštěm, po Novém roce nějaký mráz a sníh. Ale my budeme doma u kamen, takže v pohodě a budeme se jako obvykle těšit na jaro. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Podle mýho bude zima genderově vyvážená, bude i teplá zima. Vše bude regulérní, nikdo si nebude moci stěžovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Na cibuli si pomalu pěstuju alergii. Ale neznáte souvislosti, tak to neřešte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Tipuji – pozitivně,jako většinou obvykle.Do Vánoc to zřejmě půjde a potom trochu přituhne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Než zimu na blátě, raději červené nosy.

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek