with.love

jakou tužku na rty pod rtěnku?

levnější značky nemají takový výběr odstínů a tak by se hodila nějaká univerzální. jaký odstín a značka je dobrá? jednou jsem zkoušela průhlednou..vyrábí ji nějaká firma dodávaná do drogérií?
Doplňuji:
…průhledná se může dát pod každou barvu rtěnky, je to proto aby rtěnka vydržela a nerozmazala se. koh-i-noor nebude to nejlepší…

Odpovědi
zjentek

k čemu je teda dobrá průhledná? Dá se to olizovat, když to tam není? Nevím, asi koh-i-noor, moc tomu nerozumím
Doplňuji:
tak potom zde:
http://www.ar­tdecoshop.cz/tran­sparentni-otocna-konturovaci-tuzka-s-vestavenym-orezavatkem-invisible-lip-contour-1
..škoda že mi nevyšlo naznačit ti, že přirozenost tvých rtů je krásnější než bezbarvá tužka a na ní nějaká umělá barva, tím jsem si jistej ,)

anonym

Univerzální nemůže být, každá rtěnka má jinou barvu, takže aspoň přibližně stejný odstín, dřív se kupovaly konturky o nějaký ten odstín tmavší, ale to se už nenosí, už se líčí tak, aby to bylo co nejpřirozenější, pokud to tedy není večerní líčení.