Lizart121

Jakou teplotu má mít voda, ve které se koupe/myje morče?

Doplňuji:
Pro vás bolaku: http://www.you­tube.com/watch?v=EJ7u_zp­7BVs

Odpovědi
bolak

V životě sem neslyšel o tom že by někdo myl morče, nicméně jako morčatoumývač teoretik bych se teplotu snažil udržet pod bodem varu.

anonym

Měla by mít tak akorát

hanulka11

morče jsem nikdy nekoupala , nanejvíš jsem mu umyla zadek vlažnou vodou

Lenča59

Vepište odpověď…bolak: a proč by nekoupal morče? je to normální..voňavé, čisťounkéa nezabobkované morče je krásné pomazlení =) =D

Sprchuj ho vodou která vyhovuje i tobě, vlažnou ne, ani moc horkou, tak akorát. Takovou jakou by sesumýval ve dnech kdy už nebývá tak teplo =)

bolak

Lenča59: připadá mi to jako nesmysl.. starat se o zvíře, nakrmit ho, dát mu vodu, to jó, dejme tomu, ale koupat morče? to už se mi zdá trochu přes čáru..

dneska koupe morče, zejtra si bude čistit zuby po každým jídle… no já se ptám, kde tohle skončí?