Boy 13

Jakou teplotu má nedopalek od cigarety?

Jakou teplotu má nedopalek od cigarety? Může popálit kůži? Má vysokou teplotu? Díky.

Odpovědi
nyjono

To si piš, že může popálit kůži.
Zkus to a budeš vědět hned.

Nassin

Dost vysokou na to, aby žhavý vajgl zapálil i něco suchého, třeba piliny, které soused pod balkonem neuklidil.

Mc Merkurion

… už ses na to ptal !!! teď budeš furt dokola omílat, jestli nebudeš mít pod okem jizvu ??? … ptáš se různě na to stejný, jen aby ti někdo řekl, že máš pravdu … nějak moc řešíš prkotiny …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohl-mi-letici-vajgl-od-cigarety-zpusobit-jizvu

Nassin

Mc M…, to bude nějaký narcis.

Boy 13

a při pádu z okna (cca 4 metry) taky ?

Dochy

Řešíš blbosti. Vyděls někdy cigaretu? Pokud ji ještě kus zbývá a je zapálená, tak samotným pádem se rozhodně neuhasí… Pokud to tedy není pád do louže, rybníka apod. Max ji proud vzduchu může ještě trochu rozdmýchat.