dust8

Jakou taktiku zvolit při trhání rybízu, aby se člověk co nejméně nadřel?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vzít bič a nahnat k těm keříkům manželku nebo potomka.

Další odpovědi
mosoj

Ty se nadřeš při trhání rybízu? Vem bič a nažeň tam drzého Keplera.

Kelt

Najdi si placenou sílu. Bude to dělat za tebe, ty ji budeš platit, nebo jinak odměníš. Vycvič si nějaké ptáky, které ti ucvaknou bobuli a hodí do misky.

elkon

Jestli je trhání rybízu pro tebe dřina, tak jsi slaboučkej čajíček. Zřejmě jsi ještě skutečnou dřinu nepoznal.

EKSOT123

Rybíz se prý nejlíp trhá na podzim, protože se k němu dá dobře couvnout. (Jakože tam neroste žádná zelenina atd.)
Jinak jsem studovaný hnojař, takže rád zas někdy poradím. (Máte štěstí, že jdu kolem…)

Dochy

Kepler: Jseš si jist že se míň nadřeš? Mne s naším jedním napůl suchým keříkem by dalo víc práce sehnat ten bič 😉

Kepler

Kdo už takovou technologii široce používá, má bič vždy při ruce 🙂