petíí

Jakou střední školu,pokud se chci zajímat na obor psychologie,po­radenství.. ?

Tento rok nastupuji do 9 třídy a měla bych se rozhodovat o střední škole. Moje známky nejsou nijak špatné, prospívám s vyznamenáním. Chtěla bych se zeptat na jakou střední školu bych měla jít pokud bych se chtěla věnovat, psychologii,po­radenství.. Vím, že nejlepší volba by byl Gympl,ale na ten opravdu jít nechci. Tak aspon jaká SŠ k tomu má nejblíž .. Děkuji;)

Odpovědi
Natt

Já taky nastupuji do 9. třídy a chci pracovat jako psycholog. Chci se hlásit na gympl. Přijde mi to jako nejlepší řešení, protože je to taková příprava na vysokou. Ale jestli na gympl jít nechceš, tak potom nevím, kam bys mohla jít. Možná zdravka, nebo pajdák…