Baryk

Jakou spojitost má taťínkova košile a uličnice?

Jakou spojitost má tatínkova košile a uličnice?

Nejlepší odpověď
annas

Pánskou košili lze koupit v obchodě, který se jmenuje Uličnice.

Zdroj: http://www.ulic­nice.cz/katalog­.php?kategori­e=31978

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud bychom vzali v úvahu, že uličnicí se rozumí nějaká lehká děva, mohla by být spojitost s tatínkem taková, že buď ji někde zapomněl-tedy u té uličnice nebo že mu ji zašpinila třeba od rtěnky.

magicm18

Tatinek byl na zaletech ,treba mu tam zustala rtenka,ta ulicnice.Prosim berte to jako srandu.CHa cha chi chi chy

Michal

Nejsou to indicie z nějaké básně?