IvkaH

Jakou školu v Praze byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
annas

Jakou školu? Zřejmě střední školu, ale měla by pro vás být zajímavá.

Kterou školu?: Konkrétní – třeba gymnázim, obchodní akademii atd. V Praze jejich dost na výběr.

Otázka je nepřesná –

  1. protože nerozlišujete rozdíl mezi tázacím zájmenem JAKÝ a KTERÝ.
  2. kromě toho neznáme vaše zájmy a obor,. který ba vám vyhovoval.

Další odpovědi
Edison

Zvláštní. Na takto položený dotaz nelze odpovědět.

anonym

Z otázky nelze vyvodit nic konkrétního. Tak třeba, jaký typ školy hledáš (střední odborná, gympl, vysoká, vyšší odborná), dále je třeba specifikovat zaměření (obor, který tě zajímá). Takto nemá jakákoliv odpověď užší smysl.

hapiky

Tu nejlepší! (nekonkrétní dotaz, nekonkrétní odpověď).