Jakou školu potřebuji pro práci v MŠ?

Ahoj chtěla bych pracovat v MŠ.Mám maturitu z obchodní akademie.Stačí mi pedagogické minimum nebo ještě nějaká maturita se zaměřením na pedagogiku nebo celoživotní vzdělávání a nebo dokonce VŠ?Nevíte nějaké školy poblíž Prahy a dálkově?Děkuji

Nejlepší odpověď
Ella

kamarádka chce také pracovat v Mateřské školce jako učitelka a MUSÍ MÍT VŠ, pedagogiku. Studuje v Praze, netuším ale co přesně je to za obor, snad mateřinky nebo něco takového, nevyznám se v tom

Další odpovědi
Katusa

U nás ve školce běžně pracují holčiny s vystudovanou střední pedagogickou, tak by asi pedagogické minimum mělo stačit…osobně si myslím, že tato práce je to spíš o talentu a povaze daného člověka

žolik

potřebuješ VŠ pajdák znám v Olomouci,studuj.

Zdroj: žolík