Renatka196

Jakou školu byste si vybrali vy ? :)

Podala jsem si přihlášku na Masarykovu obchodní akademii a na sociální právní činnost :) pokud se dostanu na obě školy, tak asi půjdu na obchodní :)
Myslíte si, že mě připraví na VŠ a na práci lépe než sociální činnost ?
Jakou školu byste si vybrali vy ? A proč ?:)

Odpovědi
WenceslasRe

Obchodní, protože by mě více bavila.

Hlada

Otázkou je, na jakou VŠ a na jakou práci tě má škola připravit. Obecně nejlepší prípravou na VŠ je gympl. Na sociálně právní obor musíš mít cítění, talent a psychickou odolnost. Řešení osobních problémů různě sociálně postižených lidí a menšin musí být práce velmi náročná a stresující, na druhou stranu ale zajímavější a účelnější, než většina kancelářských praci. Vyber si podle svého cítění. Když si nebudeš vědět rady, nech si udělat testy v pedagogicko psychologické poradně. Výsledky stojí za to.

Michal M.

Já bych volil obchodku, protože mi přijde univerzálnější. Jsi mladá a bůh ví, co budeš chtít dělat za pár let 🙂.