Martinos

Jakou školu bych si měl vybrat?

Dobrý den, tak jsem tu zase já a mám pro Vás další otázku. Dne 15.4 jsem absolvoval přijímací řízení a dnes 22.4 jsem obdržel výsledky. Dostal jsem se na obě školy a nevím, jakou bych měl upřednostnit. Chtěl bych se zeptat především těch, co mají zkušenosti ze škol v podobě absolvování maturity, to znamená jestli Vás škola dokázala plně „vyzbrojit“ a dala Vám vše pro orientaci v daném oboru, tedy jestli v praxi využijete vše, co Vám nabídli (Programátorství, tvorba webových stránek, návrh a realizace HW atp.).Rozhoduji se mezi Obchodní akademií v Ostravě a SPŠ Kratochvílovou v centru Ostravy, obě v oboru IT. Chápu, že na školu, na které chci studovat bych měl rozhodovat já, jen kdyby se našlo pár lidí, kteří by byli ochotni mi s výběrem školy pomoct a zjednodušit mi to. Děkuji, že jste si pro mě udělali čas.

Odpovědi
gecco

SPŠ Kratochvílova = Informační technologie

Pokud tě zajímají IT (od HW po třeba aplikačního či systémového programátora), pak bych preferoval průmyslovku (a následně VŠ)…
Pokud tě zajímají spíše webovky (marketing), pak možná tu OA.
IT je strašně ´široká´ problematika…
😉

ivzez

SPŠ Kratochvílova = Informační technologie