broula

Jakou SIM kartu byste mi doporučili koupit?

Jsem senior, dostal jsem starší mobil s tlačítky, chtěl bych volat a posílat SMS co nejúsporněji.

Odpovědi
aliendrone

V první řadě je třeba si ujasnit jestli paušál (> smlouva a pravidelné měsíční poplatky s vyúčtováním) nebo kredit (dobijete kredit [peníze] třeba na terminálu Sazky v trafice apod. a voláte/SMSkujete dokud dobitý kredit nevyčerpáte).

Co vím, tak důchodci mají dost rádi kreditní SIM od Mobil.cz, ale to je spíš věc názoru a konkrétních potřeb. :)

elkon

To není o sim kartě, ale o poskytovateli.