ptáč

Jakou silou působit při polibku, aby se rozmačkali mikrobi přenášené polibkem?

Nejlepší odpověď
zjentek

před líbáním si propláchni mordu něčím ostřejším a neřeš tohleto ..a né abys pil Savo, Absinth stačí!

..barbakan má taky pravdu a když se přisaješ tak silně, že jí do řiti nasaješ i prostěradlo, tak zabiješ mikroby hned na třech místech a celý pokračování pak bude sterilní až do konce toho polibku.

Další odpovědi
anonym

Musíš se tak přisát, aby se ji vcucly kalhotky a tím pádem rozmačkáš mikrobi!

klumprt

Asi takovou, jakou je třeba sát brčkem, když chceš běžnému českému poslanci vycucnout uchem mozek z hlavy.

Malou.

Danina65

Pánové!!!Něco více romantického by nebylo?:-))))) Já bych u líbání vůbec nemyslela na tu drobnou havěť, co nám tak znepříjemňuje život, ale na něco velmi příjemného, co třeba přijde potom, ne?

jirka F

Poznámka : Otázka je docela složitá na to vám odpoví jedině nějaký odborný vědec který se tímhle zabívá.

zjentek

..náhodou je na správné adrese.