oskar

Jakou si musím koupit......

Flešku,abych na ni mohl nahrát film?Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

rychlejší a větší je lepší … 8 – 32GB rychlost zápisu alespoň těch 8MB/s

volil bych z těchto
http://usb-flash-disky.heureka­.cz/f:2594:655/

//

pokud se vám však jedná o nějaké hrubé minimum, pak to může být skutečně jakákoliv flashka s kapacitou řekněme minimálně 1 – 2 GB
Doplňuji:
800MB – 2GB // film DVD kvality jako AVI soubor (DivX/XviD)

4,7GB – 9GB // přesná kopie DVD jako ISO, nebo série VOB souborů

asi 6–8GB // film z BluRay disku ve vyšší rozlišení HDReady jako MKV soubor (h264)

asi 12–16GB // film z BluRay disku ve vysokém rozlišení FullHD jako MKV soubor (h264)

asi 40GB // přesná kopie BluRay filmu