jaja12345678

Jakou si mám v Brně koupit jízdenku na šalinu?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, když pojedu v Brně šalinou, tak jakou si mám koupit jízdenku? Pojedu z hlavního nádraží na zemědělskou a prý tam jsou nějaké zóny a vůbec nikde to nemůžu najít.

Nejlepší odpověď
isteron

http://www.dpmb­.cz/?seo=jizdne

Další odpovědi
anonym

šalina není metro, ale když jsem po dvaceti letech přišel do pražského metra, tak jsem si nedokázal koupit jízdenku podle toho, kam jsem chtěl jet. koupil jsem si tu nejdražší, aby nebyl problém. nějaké časové rozdělení, kdy člověk nemá představu, jak dlouho cesta trvá a luštit, jestli přestupuje, to je oproti komunistické neomezené jízdence za korunu hodně někde jinde. jinak už nikdy nepojedu, to co jsem tam viděl za individua, to je i na mě moc 🙂

palmer

betální je šmirglkarta