iwrana

Jakou samostatně stojící myčku nádobí by jste mi doporučily?

Bude to naše první myčka a při výběru jsem dost bezradná.
Doplňuji:
A na co se mám při výběru zaměřit?Hlučnos­t,množství programů,jestli nádobí dobře umyje,usuší,jestli se do ní můžou dávat i tablety?Co je podle vás důležité a co ne?Co u té vaší postrádáte a s čím jste nespokojeni a na co bych si měla dát pozor?

Nejlepší odpověď
Jikra

Test myček byl v časopise DTest. Já osobně preferuji značku Whirlpool.
Mám ji 14 let a stále maká bez problému. Tenkrát stála 22 tisíc a dnes se dá pořídit za osmičku.
Doplňuji:
Vnitřní velikost myčky = počet sad nádobí. Už jsme jen dva a mám myčku na 12 sad tak že se myje až se zaplní t.j jednou za 3 dny. Dělají se i podstatně menší.
Počet mycích ramen: čím víc tím líp.
Způsob sušení – aktivní nebo pasivní. Aktivní nasává (znečistěný ?) vzduch z okolního prostoru.
Hlučnost je pro mě nepodstatná. Myčka myje když nejsem v kuchyni.
Tablety fungují v každé.
Programy: mám jich 5 a stejně používám jen 2 : t.j. 55° a 70°C.
Schází mi pouze display se zbývajícím časem do konce mytí.
Jinak 100% spokojenost. Akorát bolí hřbet než se to umyté vyndá ven a uloží.

Další odpovědi
briketka10

byla bych pro Whirlpool, ale záleží na Vaší volbě s touto značkou mám nejlepší zkušenost mám pračku i mikrovlnnou troubu..
http://mycky-nadobi.heureka­.cz/?gclid=CPCd68yx­v7ACFcRF3wodO­loKpw
Doplňuji:
bolaku – tys mě nevycucnul mám jiné srovnání z Heuréky mrnki na něj kuk :)

bolak

Á, tvoje první myčka. S prvníma myčkama to je zpočátku vždycky hodně nejistoty a očekávání… Stanu se dobrou naplňovačkou? Bude taková jak jsem si ji představovala? Jak asi bude vypadat za několik let? A co když mě nebude nebude poslouchat…

Zaměř se hlavně na recenze těch co už nakoupili.
Čím víc pozitivních recenzí, tím větší pravděpodobnost že něuděláš nevětší myčkovou chybu svýho života.

Tady sem si ještě dovolil vycucnout briketku a vybral pět adeptů na vítěze. Další výběr už bude na tobě > http://mycky-nadobi.heureka­.cz/srovnani-produktu--bosch-sms58n22_-_siemens-sn25m888_-_bosch-sps-69t12_-_siemens-sr-26t891_-_bosch-sms-58m98/?fromclip­board

Jenom dej pozor aby se ti vůbec vešla do bytu…
(doufám že nevadí že jsem odpovídal i když nejsem žena (zatím))

arygnoc

len nepoužívajte samostatne stojaceho manžela (miesto myčky).
akákoľvek iná je dobrá.

[my chlapi musíme držať spolu, nie?]

terry

AEG. Jednoznačně.

dudu

Iwrana se dotazuje žen, tak co se chlapi do toho montujete.