irij

Jakou rychlostí se má pohybovat brusný pás na pásové brusce?

Doplňuji:
No právě. Robím si sám a na „šmirglu“ nic napsáno není. V truhlárně jsem to spočítal tak na 60ot. / min.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ono je to na tom šmirglu napsané. Doma ho ale bohužel nemám a švagr truhlář je daleko.
A také si myslím, že to je věc výrobce té brusky.
Doplňuji:
tady je to v TTD :
http://www.hou­fek.com/brusky/pa­sove-brusky/eco.htm

Další odpovědi
Elk

Jestli se jedná o solidní otázku, tak to skuteně nevím. Jestli je to ale otázka typu užitkovobodová, ta se v tom to případě pohybuje brusný pás na pásové brusce rychlostí molekulární prútokovosti mozkových závitů zadavatele otázkotvorných nesmysloidů na zbytečnotvorných nicotinách. V opačném případě – Velké pardon.

Marsyas

Rychle.

irij

ELK jsi vedle.