Jakou rychlostí mohu jako zedník běžet po lešení, abych se mohl dožít důchodu?

Případně kdybych ve stáří chtěl dojít na poštu pro důchod?

Nejlepší odpověď
Jikra

Jestli se chceš dožít důchodu tak se musíš pohybovat po lešení s co největší obezřetností a hlavně koukat kam šlapeš a ne lítat jako magor.Pospíchej pomalu,hlavně ve výškách.

Další odpovědi
dudu

Na tuto otázku odpověď neznám. Ale na jednu důležitou informaci si přece vzpomínám – můj známý byl mistrem výcviku u zedníků a vždy zdůrazňoval učňům: chlaci pamatujte si, že když se zedník zabije pádem s lešení, ostatní nikdy nesmí zapomenout mu vytáhnout ruce z kapes. Jinak to pojišťovna nemusí uznat jako pracovní úraz.

tom004

Tak to nevím.Já byl až doteď přesvědčen,že zedník dělá na lešení úplně něco jiného.Ale běhat můžeš jak rychle stíháš.Důležité bude, nespadnout.Pak máš na ten „důchod“ šanci. :))

anonymka14

pokud možno vůbec..tedy pokud se chceš dožít důchodu

led

Bezpečnou rýchlosťou.
Tá sa neráta na prejdenú vzdialenosť za určitý čas, ale na počet pádov z lešenia za stanovený čas.

venkovan

Běž si jak chceš, ale nezapomeń, že bez jídla a pití vydržíš jen několik dní. takže buď máš den či dva do důchodu a můžeš běžet indiánským během ty dva dna neustále a nebo běh musíš přerušit a udělat kus práce za kterou ti zaplatí aby si si mohl koupit jídlo a pití a další potřeby pro zajištění své existence.
Ve stáří pro důchod nemusíš chodit – stačí účet a budou ti to na něj posílat. Šetři síly.

arygnoc

zedníka jsem ještě neviděl běžet.
zedníckýho učně ano – pro pivo.

tudíž – nevěřím, že zedníkovi hrozí z běhu (kdekoliv) nějaký úrazeček. Leda by to nebyl český zedník.

RomanP

Můžeš běžet jak blesk. Jen musíš přesně vědět kdy zabrzdit na konci lešení.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.