Avatar uživatele
anonym

Jakou rychlostí mohu jako zedník běžet po lešení, abych se mohl dožít důchodu?

Případně kdybych ve stáří chtěl dojít na poštu pro důchod?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Jestli se chceš dožít důchodu tak se musíš pohybovat po lešení s co největší obezřetností a hlavně koukat kam šlapeš a ne lítat jako magor.Pospíchej pomalu,hlavně ve výškách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Na tuto otázku odpověď neznám. Ale na jednu důležitou informaci si přece vzpomínám – můj známý byl mistrem výcviku u zedníků a vždy zdůrazňoval učňům: chlaci pamatujte si, že když se zedník zabije pádem s lešení, ostatní nikdy nesmí zapomenout mu vytáhnout ruce z kapes. Jinak to pojišťovna nemusí uznat jako pracovní úraz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Tak to nevím.Já byl až doteď přesvědčen,že zedník dělá na lešení úplně něco jiného.Ale běhat můžeš jak rychle stíháš.Důležité bude, nespadnout.Pak máš na ten „důchod“ šanci. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonymka14

pokud možno vůbec..tedy pokud se chceš dožít důchodu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Bezpečnou rýchlosťou.
Tá sa neráta na prejdenú vzdialenosť za určitý čas, ale na počet pádov z lešenia za stanovený čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Běž si jak chceš, ale nezapomeń, že bez jídla a pití vydržíš jen několik dní. takže buď máš den či dva do důchodu a můžeš běžet indiánským během ty dva dna neustále a nebo běh musíš přerušit a udělat kus práce za kterou ti zaplatí aby si si mohl koupit jídlo a pití a další potřeby pro zajištění své existence.
Ve stáří pro důchod nemusíš chodit – stačí účet a budou ti to na něj posílat. Šetři síly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

zedníka jsem ještě neviděl běžet.
zedníckýho učně ano – pro pivo.

tudíž – nevěřím, že zedníkovi hrozí z běhu (kdekoliv) nějaký úrazeček. Leda by to nebyl český zedník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Můžeš běžet jak blesk. Jen musíš přesně vědět kdy zabrzdit na konci lešení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby