Rokio

Jakou roli ve famfrpálu byste chtěli zaujímat?

Famfrpál je kouzelnický sport, ve kterém jsou tři střelci, dva odrážeči, jeden brankář a jeden chytač v každém týmu.

Hraje se dvěma potlouky, camrálem a zlatonkou. Potlouky shazují hráče z košťat, camrálem se dávají góly a zlatonku musí chytit chytač, čímž získá pro tým 250 bodů a končí tím zápas.

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Žádnou, spokojím se plně se sporty které už znám.

Další odpovědi
anonym

chytač

přesněji: Chytač lelků …

To je trochu absurdní hra když veškeré snažení celého týmu a doposud nasbírané brankové score dokáže jedním šmahem znevážit jediné odchycení zlatonky 🙂 … já samozřejmě chápu proč to pravidlo tam mají, jeho účelem je filmová dramatizace která potřebovala nějak zdůvodnit proč potter nečekaně a na poslední chvíli vyhrál svému týmu celý šampionát. Ale z praktického sportovního hlediska je takové pravidlo absurdní nesmysl.

Je to jako byste ve fotbale měli navíc pravidlo které říká „pokud se podaří speciálnímu hráči, tzv chytači lelků“ kdykoliv během zápusu usnout, získává pro svůj tým 250 gólů 🙂

dubraro

jiná odpověď

Divák.
Jinak famfrpálové zápasy byly asi nejdokonalejší trikové scény ve filmech o HP.

udrzbar707

jiná odpověď

Muffz

brankář

Jelikož v každém sportu, kde to jde, se stavím do pozice brankáře (zřejmě v té pozici vidím hráče s největší odpovědností a nátlakem, která však dokáže podržet tým víc než kdo jiný), tak asi brankář.

Na druhou stranu vzhledem k mému strachu z výšek bych nemohl být ani jako divák na těch vyvýšených sedačkách.

ivzez

jiná odpověď

Žádnou.