Fuchtle

Jakou první knížku pro šestileté dítě?

Odpovědi
JohankaDl

Nášemu synovi se v tom věku líbila tato – http://www.sev­t.cz/produkt/a­nalfabeta-negramotna-b1079805/ :)

Pepa25

Existují knížky vyloženě označené jako „první čtení“, např. Albatros jim má spoustu. Syn prvňáček hltá i knížky typu „Anička a její kamarádky“, tak bych se nebál, co je pro kluky a co pro holky 😉

Mirdas

U mne to bylo sice již dávno, ovšem na Honzíkovu cestu si ještě dnes vspomenu. Potom následovalo vše od O.Sekory.