Miroslavst

Jakou příchuť máte rádi?

V lídlu mají zmrzlinové kornouty nyní za 4,90Kč. Čokoládové a jahodové. Chutná mi víc čokoládová příchuť.
Jakou příchuť byste zvolili?
Uživatelku Jahodu prosím neodpovídat, zde je to jasné :D:D:D

Nejlepší odpověď
quentos

čokoládovou – i coby zmrzlina u mě jednoznačně vede, tož čokoládový kornout k tomu, to by bylo dokonalé ;{)>
Doplňuji:
zkouším doplnit odpověď, schválně, co to udělá ;{)>

Další odpovědi
vecernice

Nezvolila bych ani jednu příchutˇ.

panenka

Mám ráda jahodovou příchut čokoládovou moc nemusím.

PostApMan

Asi čokoládu ? Ale za 4,90 beru i jahodu :D

Cullinda

čokoládu ;)

Jahoda

Jahodovou příchuť 😁.

Ale nebyla by naškodu švestková, meruňová či malinová příchuť. Mých oblíbených příchutí je hodně, ale vede jahodová – jak jinak, že? 😁

P.S.: Omlouvám se, že jsem i přes zákaz odpověděla, ale neudržela jsem se 😁

martina1

Já když už si dám nanuk nebo zmrzlinu,tak jedině vanilku,ale letos jsem měla jen jednu a asi poslední,nejsem na sladké.

anonym

Nepohrdnu ani jedou z prichuti!Ten for s tim plavanim,je starej,jak my dva,je to tu same mladi,takze zadna reakce.Dam si prece jen tu jahodu!

Michal

Čokoládovou.

SinceX

Jahoda..:D

ReHu

Jak kdy, beru obě 🙂.

Džanička

Já mám radši také jahodu,ale nejradši mám příchuť citronovou.Když už by nemeli nic jiného,tak by bodla i ta čokoládová.

Pirate_of_D1

feferonka, chilli paprička.