gecco

Jakou preferujete ´kuchyni´? A vaříte ze surovin?

Chudí lidé hladoví, protože neumí vařit, tvrdí britská poslankyně ( http://www.li­dovky.cz/chudi-lide-hladovi-protoze-neumi-varit-tvrdi-britska-poslankyne-px7-/zpravy-svet.aspx?c=A141209­_123649_ln_zah­ranici_mmu )…
Osobně musím její myšlenku potvrdit – ´běžní´ britové vaří nikoli ze surovin, ale z polotovarů – a vaří ´příšerně´…
😉

Nejlepší odpověď
bolak

Dobrej výrok, připomnělo mi to Marii Antoanetu. Dámy s titulem v tom mají zřejmě jasno :)

Další odpovědi
Drap

Českou ,a u nás se vaří výhradně ze surovin.

carpediem

Českou:-)

ale umím i velice doobrou čínu, naučil mě to číňan, nakupuji si na to u nich 🙂

shooter

Českou a německou, ze surovin. U Britů se tomu nedivím, když se tam prodávají i konzervovaná vajíčka na tvrdo. I půlená :D

Agneta

Cuisine française:D…je nejlepší kuchyní na světě…a ráda se účastním každý pátek:D

Emefej

  1. Preferuji českou odnož klasické rakousko-uherské kuchyně, v létě také českou variaci na americké BBQ.
  2. Ano, vaříme ze surovin.

Lamalam

Preferuji klasickou česko-vídeňskou kuchyni.

anonym

Českou a polskou a pokud možno, z vlastních zdrojů.

Agneta

Chudí hladoví, protože neumějí vařit, a tak si objednávají o půlnoci taxi, a jezdí na nákup k benzínce :DDDDDD

gecco

Jóóóó…
;-DDD