Kelt

Jakou předložku použít v tomto případě?

Chci dát do rýmu Jáva – tráva, ale tráva myslím drogy. Ne, že bych drogoval, ale líbí se mi takové verše a kolegové se trochu pobaví. Tedy já nebudu na Jávě, protože jsem na trávě. Ale tady mi to připadá, že se válím na nějaké louce. Nevíte, co by se tam hodilo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

„Na“ je v pořádku, nic lepšího mě nenapadá. Možná zkusit změnit sloveso, třeba:
Já nebudu na Jávě,
jedu totiž na trávě …

Další odpovědi
Drap

Napiš: Já místo Jávy, blbnu z trávy.

elkon

Tak místo rýmu se slovem „tráva“, vymysli jiný rým s jiným slovem, které se používá. To slovo je „ganža“. Znalci jistě budou vědět.