rady74

Jakou právní váhu má ústní dohoda před písemnou?děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ústní dohoda je stejná jako písemná, akorát se těžko prokazuje.

Další odpovědi
zzzzz

Je velice špatně prokazatelná, jedině si ji nahrát na video s vědomím obou stran, nebo na to mít spoustu důvěryhodných svědků. Doporučuji vždy písemnou. Stačí to jednoduše sepsat: kdo, komu a k čemu se zavazuje, a hlavně do kdy. Nezapomenout na datum a podpis.