BEAES

Jakou pračku, vrchní plnění,či přední?

Co máte doma, co doporučíte??

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle místa,které na ní máte,,já preferuji vrchní plnění,vždy tam můžu ještě něco přihodit…

Další odpovědi
annas

Mně kvůli místu vyhovuje pračka s vrchním plněním. Nikdy jsem jiný typ nepoužívala.

panenka

Určitě to záleží na tom kolik máte místa v koupelně já protože mám velkou koupelnu tak mám pračku s předním plněním.

Jahoda

My máme koupelnu dostatečně velkou, takže máme pračku s předním plněním. Záleží na tom, kolik je prostoru. Další věcí je třeba i to, že ze zdravotních důvodů nemůže mít někdo pračku s předním plněním, ale potřebuje s vrchním. Příkladem je moje babička, která má velké bolesti zad, tutíž má pračku s vrchním plněním 🙂

lorja

Moje první pračka měla plnění zhora a měla jsem jí 20 let.Protože jsem s ní byla spokojená i další byla s horním plněním.Jenže se po dvouleté záruce pokazila a po opravě vydržela fungovat sotva půl roku a opět se projevila stejná závada.Rozhodla jsem se proto vyzkoušet pračku s předním plněním. Zatím peru bez potíží 3 roky a jsem spokojená.Zdá se mi,že se mi nyní prádlo lépe vyždímá.

Miroslavst

Pokud často zapomínáte, berte s vrchním plněním. Tam můžete přihodit už do rozběhlé pračky další zapomenutý kousek. U předního plnění, kde je už voda jste v … a buď odložit na jindy nebo počkat.

květák75

Za sebe bych taky určitě volila pračku s vrchním plněním. Zvlášť pokud máte menší koupelnu tak, jako já. Je to mnohem praktičtější. Když jsem si minulý rok vybírala novou pračku, tak jsem chvíli uvažovala nad pračkou s předním plněním, ale nakonec jsem šla znovu do té s vrchním. Konkrétně jsem si ji vybrala podle recenzí, které jsem našla tady: https://www.levne-pracky.cz/