Rokio

Jakou práci by měla dělat tato nezaměstnaná?

Jedna ženská bez práce šla za mým s otcem s tím, že hledá práci. Ta řekla, že nemůže pracovat ve stoje, ani vsedě. Jakou práci by mohla vykonávat?

poznámka: Jedná se o výrobní podnik na eletro součástky.

Nejlepší odpověď
zjentek

Vypadá to na předem promyšlenou činnost s plánovaným prac. zařazením.
Třeba za ním šla už s konkrétní nabídkou kvalitního, rychlého sexu do tisícikoruny.

Další odpovědi
Drap

Ve výrobní podniku na elektrosoučástky by mohla pouze ležet někde ve výloze jako reklama.

yuko

Muze pracovat ve skladu a tam muze chodit celou smenu. Nebude ani stat, ani sedet, totez treba servirka nebo postovni dorucovatelka. A nebo by mohla delat to nejstarsi remeslo, ktere tu bylo zmineno, tam muze stridat vsechny polohy, coz by ji velmi prospelo.

yuko

Tak jsme se zasmali, ze…