dabel

Jakou používáte kosmetiku?

Jaká je nejlepší

Nejlepší odpověď
Monny

Já používám Niveu už řadu let a jsem sní spokojená.

Další odpovědi
kuldas7

Já používám řadu let kosmetiku Artistry. Je sice dražší ale při každodením používání mi vydrží každý výrobek cca 6 měsíců. Nyní jsem začala používat také značku beautycycle která je srovnatelná jako kosmetika v obchodech ale kvalita téhle značky je v porovnání lepší.Pokud máte dotazy o těchhle značkách tak mi napište email na irenka.jaromir@seznam.cz a já vám co nejrychlejí vaše dotazy zodpovím

ReHu

Artistry.
A jestli je dražší?? To je otázka s kterou kosmetikou je porovnávána.
Zkušenosti? Ráda předám 🙂.
Jaká je nejlepší, to těžkjo odpovědět. Každému vyhovuje něco jiného. A i během roku, kdy se mění roční období je potřeba trochu jiné složení.
Je potřeba vyzkoušet.
Někde je ta výhoda, že je možno nevyhovující, i použitý, výrobek vrátit. Jako např. právě Artistry.
např. v zimě mi více vyhovuje řada na sušší pleť, v létě zase pro mastnější.
Roli hraje i pitný režim, spaní, odpočinek, stravování, a hodně třeba stres.