Glladdiator

Jakou použit zem pro volieru?

Mám novou volieru a nevím zda je nejlepší venkovní část voliery nechat vybetonovat a nebo tam použit jiný material. Chtěl bych tam zaset trávu-chci aby voliera byla co nejvíc přirozena. Má někdo zkušenost s živýma keřama,nebo stromy ve volieře. Budou v ní jen andulky. Děkují

Nejlepší odpověď
tuCZek

andulkám nech zem,ty se nepodhrabou. (alespoň myslím :)

Další odpovědi
dědapetr

Zem ve voliéře vybetonuj jako základ se sníženou pdlahou pak vrstvy písku kvůli vyhrabání zbytků a trusu ten beto tam je any ti tam nelezli potkani.A pokud tam chceš zeleň tak tam udělej z nádob jen ostrůvky
větve z černého bezu a nebo ovocných stromu.