kalářka

Jakou potřebuji návštěvnost na webových stránkách, aby mi někdo platil za reklamu? Jak to funguje? Kde zjistím víc?

Nejlepší odpověď
ivzez

Několik set tisíc návštěvníků denně (snad od nějakých 250.000).
Fungovat to bude tak, jak si to se zadavatelem reklamy sjednáte.

Jako první potřebujete vlastní kvalitní obsah → tj. žádné kopírování
odjinud. Kvalitní obsah Vám přivede návštěvníky a při dostatečně
vysoké návštěvnosti se objeví i zájemci o reklamu na Vašem webu.

Další odpovědi
orestez

Nejprve studovat SEO.

ivzez

@Orestez:
SEO nikdy nebylo všemocné, vždycky
byl nejdůležitější kvalitní obsah.

Dochy

Někdy stačí si zabrat zajímavou doménu… Jako třeba ikae.cz, emial.cz, gogle.cz… 😉
Pak už není třeba žádný obsah.

Dochy

250.000 denně mi připadá už opravu trochu příliš… Na podmínky republiky. Tohle už by mělo uživit tým lidí (domnívám se)

ivzez

V tom počtu stránek založených jenom pro zisk z reklamy
je podle mne potřeba se odlišit alespoň hodně vysokou návštěvností.

Reklamu lze získat i s nižším počtem návštěvníků,
ale např. z Adsense nikdy zisk nebude takový, jako
z reklamy zadané přímo výrobci, prodejci apod.

Ovšem přímá reklama už vyžaduje větší počet návštěv.

Mc Merkurion

… na blbou otázku, blbá odpověď >>> každej přeci ví, že je to individuální …