terry

Jakou potřebuji na flash disku rychlost, (asi čtení?), aby šly v TV přehrát filmy?

Díky.

Odpovědi
Alesh

Tak je to o tom, v jaké kvalitě budou ty filmy, klíčový je datový průtok (pohybuje se řádově v jednotkách až desítkách Mb/s). Vesměs se dnes dá za pár stokorun koupit velmi kvalitní flashdisky, viz např. zdroj. To ti musí stačit i na UHD filmy.

Zdroj: https://www.al­za.cz/kingston-datatraveler-se9-g2?dq=2302732

Kepler

Záleží ta tom, jaké máš požadavky na kvalitu a rychlost čtení. Mně zatím vyhověly i ty nejlevnější a nejméně kvalitní.

Hlada

Pro HD aspoň 20MB/s.

Alesh

@Hlada: oprav si jednotku, 20 Mb/s bych bral. 😉