Jakou postavu hrály herečky Linda Rybová, Aňa Geislerová v horrovém filmu bazén? Měly nějakou scénu kde plavaly?

Odpovědi
iceT

Viděla jsem,ale teď si nejsem jistá,jak to bylo doopravdy.Postava A.Gaislerové nepřežila ani 15 minut od začátku filmu,byla zamordována nějakým psychopatem.Takže si asi moc nezaplavala.
Postava L.Rybové měla trochu větší štěstí,ale taky si moc nezaplavala,zato umřela na skluzavce.A ono se v tom filmu vlastně ani moc neplavalo,postavy se jen ráchaly ve vodě.

Petra09

Pust si jak utopit doktora mracka,tam plavou porad ale asi spis pod vodou:-)