Rokio

Jakou poruchu mám ten, kdo se pořád na něco ptá?

Mám na mysli lidi, kteří mají neutuchající potřebu NE mluvit, ale pořád se dozvídat nové věci, tzv. se snaží neustále hromadit informace a chtějí být prostě vzdělanější.

Takoví lidé pokládají otázky svému okolí, na informačních webech, na specializovaných informačních webech na konkrétní téma, kde odpovídají odborníci, ptají se na internetových psychologických poradnách atd.

Daní jedinci si to ale uvědomují, a proto pokládají otázky sice často, ale pokaždé na jinou webovou stránku.

O jakou poruchu myslíte, že se jedná?

Nejlepší odpověď
Drap

To neni porucha to je zvídavost. Pokud se však takový jedinec ptá stále na samé blbost, často uměle vykonstruované, tak by ho bylo možno diagnostikovat jako zvídavého jedince.

Další odpovědi
zjentek

A váže se tvá otázka k tvé předposlední věťe v podotázce? Tak potom jde o stydlivost. Stydlofobie.