babča

Jakou pořídit barevnou tiskárnu k občasnému použití?

Odpovědi
štamgast

Podle levnějších kritérii-méně kvalitnější tisknutí, inkoustová (laserová bývá dražší), méně známé značky. Rozhodnout se musíte sama. P.S. Proč pokládáte již jednou Vámi položenou otázku?

ondra07

Jestli by to sloužilo jenom k občasnému použ. tak bych vám poradil tuhle: http://tiskar­ny.heureka.cz/ca­non-pixma-ip2700/recenze/
Tiskne barevně a je nejlevnější co jsem našel. Myslím, že bohatě postačí a taky má dobré recenze. Lidé jí kladně hodnotí.
A v kamenném obchodě nevím, jestli bych sehnal takovou za takovou cenu, já osobně elektroniku nakupuju přes internet.
:)

Mapel

Pro občasné použití postačuje inkoustová. Ta také pěkně tiskne fotografie.