WeeBear

Jakou polévku jíte o Vánocích?

Nejlepší odpověď
tom004

Hrachovou..

A samozřejmě polévku rybí.

Další odpovědi
hanny 2

Jinou (jakou?)

Z kapřích hlav,zeleniny,jiker a mlíčí.Mňam.....

Drap

Jinou (jakou?)

Rybí

hanulka11

Jinou (jakou?)

vařím jedině rybí…i když já ji ráda nemám, ale dám si pár lžic ,abych netrhala partu u stolu

iceT

Hrachovou..

nebo čočkovou

aramah

Jinou (jakou?)

Polévky nejím takže žádnou.

quentos

Knedlíčkovou..

občas i rybí, bývá to různé podle chuti, ale knedlíčkovou nejčastěji

anonym

Jinou (jakou?)

Čočkovou!

anonym

Jinou (jakou?)

Na Štědrý den od mého dětství vždycky rybí.
Knedlíčková je až v dalších svátečních dnech.

sabiness

Jinou (jakou?)

Kyselku nebo čočkovku

Heřman

Jinou (jakou?)

Rybí na tom není co řešit.

pokazdejinak

Jinou (jakou?)

trochu nechápu, proč zrovna tradiční rybí polévka v téhle anketě chybí… :/

hanjimka

Jinou (jakou?)

Kulajda bez kopru.Prostě bramborová s houbama,smetanou a ztraceným vejcem.

DusanOrlik

Hrachovou..

Tu vždy! :)

tatanka

Hrachovou..

hrachovku s pěkně osmaženou houstičkou, ale ani proti rybí polévce nic nemám a to sice já z rybího filé.

samicek333

Knedlíčkovou..

Je to zvláštní, ale každý rok máme tu samou, kvalitní s domácími knedlíčky

anonym

Řeknu vám na rovinu,že bych rybí polévku nepozřel! Nevím proč,ale asi to bude tím,že se v ní vaří hlava ryby se vším všudy, co v té kebuli má!

anonym

Tak to tedy nevím, proč se u vás hlav vaří se vším, u nás v Krkonoších se z hlavy všechno vyndá, vaří se hlava samotná, dávají se tam jikry a játra.
Vaření hlavy se vším, to je jako kdyby jste pekl kuře se všemi vnitřnostmi (střevama).