zjentek

Jakou pohybovou inteligenci máte?

Kepler kdesi zmiňoval, že má inteligenci velryby. Jak se to měří, čili podle čeho se pohybová inteligence posuzuje?
Já asi mám MIQ opice.
A jakou pohybovou inteligenci předpokládáte, že máte vy?

MIQ- moving intelligence quotient. Vynalezl jsem to.

Nejlepší odpověď
Drap

Přiměřenou vzhledem ke věku a fyzickému stavu

Další odpovědi
Kelt

Mám pohybovou inteligenci hrabáče takaru. Nevím jaká je, ale je to stejné, jako žádná odpověď.

led

Ja mám podľa toho duálnu inteligenciu – pohybová chce veľakrát iné, ako tá rozumová. Aj teraz pri tejto odpovedi. Myslím si jedno a prsty píšu iné… Podľa čoho sa riadiť?

Malé rypnutie ohľadom kategorie otázky:
Prepáčte majstre, ale čo má spoločné fitness s inteligenciou? To mi pri myslení narastú bicepsy?

Smackdown

Já mám Robocop,když to přeženu s dřepama a mrtvým tahem.