Vevi

Jakou podlahu do dílny?

Samotná dílna je z OSB desek tak jakou podlahu? Teď jsou tam cihly a to je naprd ale zase to nechci betonovat, nebyla by nějaká alternativa za rozumnou cenu? A aby byla z něčeho nehořlavýho. Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Napadla mne stavební překližka s fólií hrubou stranou nahoru. Ale pokud se tam budou dělat auta, tak ne. Asi nic lepšího než beton s nějakým kvalitním nátěrem v přijatelné ceně se těžko sežene. Už jenom kvůli hořlavosti.
Dá se udělat i mlatová – opět žádná sláva.

Další odpovědi
ReHu

Co se bude v dílně tvořit? Záleží na zátěži a použití.

Vevi.

no hlavně dělat na autě a parkovat tam

no hledam ale stále nic nenacházim asi bude nejlepší ten beton, nebo mě napadly ty velký venkovní dlaždice nemá s tim někdo skušenost?

brazdarom19

Jak píše venkovan, já si myslím, že asi nejlepší volbou bude beton a na tom nějaký adekvátní nátěr. Také jsem v procesu zařizování dílny a podlahu jsem nakonec vyřešil přesně tímto způsobem. Jinak už mám dílnu skoro zařízenou, ještě ale čekám na šroubový kompresor, který mi má dodat https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/ Měl by tu ale snad být do 14 dnů, tak pak už to budu mít komplet. :)

kore7

Praktické dílenské skříně mají na https://extera­.cz/247-dilenske-skrine mrkni 🙂

hanulka11

nejde mi do hlavy jak jste mohl sem takto odpovědět- to nikdy nešlo??????