jakou podlahu dát na WC?

Na samostatném WC řemeslníci odstranili starou dlažbu chtějí dát novou podlahu.Nevím jestli linoleum nebo dlažbu.Co poradíte?

Nejlepší odpověď
baghira

Dal bych dlažbu. Lino se opotřebuje, kvalitní dlažba je napořád.

Další odpovědi
Michal Kole

Na záchod, hlavně něco omyvatelného, když se netrefíte 🙂

Záleží na vašich finančních možnostech. Lino je levnější než dlaždice

Alesh

Hlavně nějakou nepromokavou! 🙂
Pokud volíš mezi linoleem a dlažbou, pak bych raději to linoleum. Obojí se uklízí dobře a dlažba studí. Každopádně je dobré, když ti od noh nebude zima, to se ti pak bude dobře s*át … (stát, spát, smát … tohle všechno se na hajzlíku dělá!;-)

mosoj

Kvalitně položené lino vyjde dráž než dlažba.
Osobně bych nic jiného než dlažbu nedával.

albert

Zásadně dlaždice. Ono je sice lino o málo levnější a jednodušší na položení, ale po čase se bude muset měnit. Ne že by se ochodilo, ale čisticí chemie udělá své. A jinak – lino zebe stejně jako dlažba pokud leží na betonu. Chytří výrobci na to vymysleli WC koberečky.

ReHu

Jaké jsou stěny? Já mám v přízemí dlažbu stejnou jako obložení stěn. V patře plánuji Marmoleum. To bude také v chodbě před WC.

Deli

Dala bych dlažbu – je omyvatelná, navíc když Vám ukápne nějaký ten agresivnější wc čistič na lino, hrozí, že vznikne skvrna. Dlažbě neublíží. Studené nohy lze řešit pratelnou předložkou či pantoflemi.