iwetax

Jakou pláštěnku?

V jakém obchodu se prodávají plášťěnky? U nás máme drogerie, domácí potřeby , obchody Vše 39 a větnamce. Žádný jiný obchod s oblečením nebo sportem. A jakou, když jí chci snadno složit do batohu aby nezabrala moc místa?

Nejlepší odpověď
151kbar151

Vietnamci a Vše za 39-tam něco najdeš.

Další odpovědi
baghira

V tesco prodávají takové ty jednorázové pláštěnky za cca 20 Kč (balíček o velikosti cestovního pasu :) ). Teoreticky by to měli mít i v tom 39. A Vietnamec – ten přece má všechno, a co nemá, do druhého dne sežene.

žolik

Nemáte možnost najít na stránkách Sportovní vybavení,já s těma prodejnáma jsem stejně.

Zdroj: žolík

samicek333

Asi tak za 20 – 30 Kč je jednorázová igelitová pláštěnka, tu koupíš v nějaké drogerii, je malá a skladná, u větnamců si můžeš koupit pláštěnku z pevnějšího materiálu, tahle víc vydrží, velikost není zas tak špatná, je to velký asi jako složený tričko a většinou je v nějaký kapsičce přímo na tu pláštěnku…taková stojí okolo 70 Kč, jsou určitě i dražší i levnější, ale takovýhle jsou podle mě nejlepší…