petra15

Jakou peknou panskou hracku koupit milackovi ?

Vim, ze by mu nejaka pistole udelala radost. Co se da koupit od patnacti ? (a nebo vzit sebou tetu? a vzit neco od 18 ?)

Nejlepší odpověď
anonym

Já jsem vcelku silně proti označování (a zejména používání) jakýchkoli zbraní jako „hraček“ – i kdyby šlo jen o plynovku nebo flobertku – takže, pokud přítel není sběratel, vymysli něco jiného*)… A pokud sběratel – čirou náhodou, je, ať si řekne o přesný typ/kus.
😉
*) co třeba nějaké sportovní nářadí-vybavení?

Další odpovědi
zzzzz

Tu nafukovací 🙂

Drap

Určitě ho více potěší pořádná zbraň. Nejlepe sehnat nějakou pořádnou, která u nás ani neni pro běžný prodej povolena. Velkou radost v tomto případě udělá i vhodně vybraný výkonný sporťák.

Rocker

Žádného muže neurazí Porsche 911

marci1

Hezká pánská hračka je vláček. Ať si zvyká, bude se mu to jednou hodit. Zbraně nebrat ! 🙂

Awe

Kamarádku do trojky…To jistě ocení

zjentek

když pistolku, tak stříkací ..s tím si můžeš hrát i ty :o

petra15

zjentek
aha, tak to mne nenapadlo, ale ja chci jedine pekne rovnou a ne zakrivenou…:)

zjentek

no tak mu kup pořádnou stříkací flintu a máš to ..můžete pak hrát na vojáky- vždycky jak stříkne, tak uděláš ááááááá a si mrtvá a počítáš do dvaceti :o

zjentek

úů ..co je, ti v tý flintě došly patrony nebo co? Ty jsi vlastně holka, tak jen pro jistotu doplním, že flinta je ta obrovská pistole s pažbou ..abys nekoupila nějakou hloupost :o

petra15

divim se, zes to nepochopil, strikacko…

petra15

Rocker
a vis , ze to je ono ? To bych mela zvladnout, nejaky pekny model…

petra15

Awe
budes se divit, ale je to zajimavy napad,nic proti tomu:), jen bych ale zadnou vedle sebe nesnesla a ani bych se takto pred ni nechtela prezentovat, ackoli je to moje nej-kamoska se kterou se daji opravdu krast kone(ale jak vidis , diskutovat se o tom se mnou da:))

petra15

mowla
"proti oznacovani"je dobre, ale rada bych se uz taky neco dozvedela…takze co by se mu libilo?

petra15

zzzzz
takze pote, cos ji manzelovi koupila, ji muzes doporucit?

zzzzz

Peti nedělej, že zrovna tebe ta nafukovací urazila. 🙂

petra15

to bych ale nerada, kdyby to tak melo vypadat :)
–opravdu obstojny for–hodnotim…:)
jen te takhle neznam, ze bys mela precejenom humor ?

zzzzz

Já humor miluju, bolák a zjentek jsou ti, co mi nejdřív vyčerpají body 🙂 a v poslední době se k nim přidáváš i ty 🙂

gagaga

:)) 5 kraz ..ja uz se od peti i neco naucila :p

ona se tu nedavno ptala, jak nejepe smyt JEHO " flicek " z bundy ..

no, a ja blbka je drive vzdycky vystrihavala !

  • iv-

zzzzz

🙂

zjentek

ja a humor ..hepry ja padam. Sis mě spletla s mosoj nee? Vím, že tady není chat, chci jen říct, že ten chlap mě umí rozesmát ..on mě vždycky rozesměje až to bečí! Vykřičník :o

zzzzz

Kdybys nelítal po venku skoro naostro, tak bych se ti nemusela smát 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-se-vam-stalo-to-co-mne

zjentek

ještě to připomínej :z

petra15

…tak dekuji…:)

gagaga

peti, myslite k tomu valentynkovi ?
dejte mu rucne napsany " slib " , ze ho nechate alespon tyden odpocinout :p
me uz ho chudaka zacina byt i lito ..
nechate ho koukat alespon na hokej ? :P

  • iv-

petra15

nastesti ho hokej nebo fotbal nebavi…diky bohu…
a odpocinout si muze ve skole…dostane slib „jiny“…