Kepler

Jakou pánev doporučíte?

Jednu mám hliníkovou se zabroušeným dnem, druhou nerezovou se dnem 10 mm silným. Obě se uprostřed vyboulily cca o 2 mm směrem od sklokeramické plotýnky, což stačí na to, že topinky se dají rovnoměrně osmažit jen za cenu velkého množství sádla. Jaká pánev se nedeformuje?

Nejlepší odpověď
kodl67

Mám litinovou potaženou smaltem.Smažím na ní jen bramboráky a topinky.Jde odšroubovat dřevěné držadlo,takže může popř.i do trouby.Dno se ani nehne.Český výrobce.Super.