Darcy

Jakou opravdu dobrou knihu a ideálně nově vydanou (v CZ/SK jazyku) jste četli? Jaký to byl žáner? Čím Vás zaujala?

typy na Vánoční dárky pro rodinu knihomolů.

Odpovědi
Malvína

Mám ráda romány Julie Caplin. Mám všechny dosud vydané knihy. Některé konce jsou moc přeslazené a předvídatelné, ale jako oddechovka supr.
Od české spisovatelky jsem četla detektivku/krimi Drak spí. Vynikající. Chystám se od ní pořídit další knihy, je vážně dobrá.
Svědkyně ohně je též dobrá kniha, doporučuji. Opět detektivka.

Rocker

Cokoli od Jozefa Kariky nebo Dmitrije Glukhovskeho.

Darcy

ahoj Malvíno, svedkyni ohne 👌🏻 a všechny od dua Kepler máme, taky vím že v CZ vyjde nový Carter (zase o cca 5 měsíců dřív jako v SK), prý i Jo Nesbo píše něco nové…
Mně chytl slovenský autor Juraj Červenák a jeho obdoba z Čech František Niedl a jeho sérii z období Žižku/Psohlavců. Teď právě nemáme nic nového a nudíme se.