Avatar uživatele
Stříbrný

Jakou odbornou hodnotu mohou mít odpovědi uživatelů, o kterých není z profilu patrné, jak moc tomu rozumí?

Nemohu si pomoci, ale systém palců taky funguje spíš na bázi sympatií, či kamarádství, někdy na tom, že si mi odpověď líbí, ovšem to vůbec neznamená, že je taková odpověď správná.

Když se pak dočtu, nic ve zlém, že místní osazenstvo spočívá v absolventech zvláštní školy, lidí v důchodu, či voličů jedné strany, dál vysloužilých učitelů co bazírují především na bezchybné formulaci otázky, kdy normální člověk tady na to nemá asi čas, je to tu tedy jen tlachárna, když rozumnější odpověď, pokud se tu již objeví, je většinou stejně obšlehnuta z jiných stránek?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Tak já sám za sebe: Autacku sorry jako ale utři si ty písmenka, co sis tady jimi pobryndal celou bradu, bo teď ses projevil jako někdo, kdo si při psaní nahlas odříkává tok myšlenek. Jako CHCEŠ NAZNAČIT, že ti ostatní, cos je tady vypsal, NEJSOU NORMÁLNÍ lidé? Ne že bych snad do některé ze zmiňovaných skupin patřil, ale...

Tak tato "ošklivá" otázka se mě NAŠTĚSTÍ VŮBEC netýká, protože z mýho profilu je hnedle na prví dobrou a z hlavičky ZCELA PATRNÝ, čemu rozumím.


A taky někde jsem zaslechl jako co by jsi chtěl za ty prachy? Krevety?
(Ale to žertuji, samo sebou si uživatelé webu zaslouží slušnou odpověď, ale jak dalece MUSÍ být fundovaná, kodex neřeší a ze své podstaty ani nemůže, pokud se nepletu. Od toho je VŽDY na svém místě MAZAL.)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Cituji: Nemohu si pomoci, ale systém palců taky funguje spíš na bázi sympatií, či kamarádství, někdy na tom, že si mi odpověď líbí, ovšem to vůbec neznamená, že je taková odpověď správná. Konec citace!

autacku,
jsem téhož názoru. Jsem zde krátce, a už můžu také porovnávat tento systém bodování a opravování chyb. Je zajímavě divné, že se neopravují chyby "zlatým", ale novým členům, jak jsem třeba já a paradox je, že editoři dělají sami chyby. Já si tu připadám jak ve škole, kde vytvořím jakoukoli chybu a jsem známkován a tady, chválabohu, mi není snížená známka z jazyka českého.
Druhá věc, na kterou poukazuji i já, že se tady opravdu automaticky hodnotí i nesmyslné odpovědi, samozřejmě těm "zlatým". Připadá mi to jako "Já na bráchu/ségru, brácha/ségra na mě. A o mazání protivníkem ani nemluvě. To je můj názor, za kterým si stojím.


Avatar uživatele
Stříbrný

Za odbornou hodnotu se platí. Tady to máš sice zdarma., ale bez záruky. Polovina uživatelů se tím jen buť baví, nebo jen čerpá bodíky, nebo škodolibě číhá, co by mohl skrýt. Hrát si na moralistu či mravokárce a přitom někoho otázkově "vyštípat", to způsobuje mnohým uspokojení a oči jim vzplanou radostí.
A vůbec, příklad: kdyby jsi byl právník, odpovídal by jsi tady na dotazy, nebo dělal právníka za peníze. Odpověz si sám.


Avatar uživatele
Zlatý

A ještě k tomu nějaký počítačový program,který zde často chrlí záplavu bizarních otázek. Zřejmě robot.


Avatar uživatele
Stříbrný

Na voličích jedné strany není nic špatného, pokud se jedná o stranu s dobrými ideály a politiky, kteří plní sliby a nejsou to komunisté. Pokud jde o důchodce, tak kterýkoliv pobíratel důchodu může být rozumný a inteligentní včetně těch invalidních na hlavu.

Pokud dostane tazatel odpověď, která pobaví, tak si také zaslouží paleček. Účelem této webové stránky není jen poučit, nýbrž také pobavit.

Na tento web chodí i uživatelé, kteří nerozumí dopravním předpisům a pokládají zde otázky morálně na hraně a jsou zde tolerováni.


Avatar uživatele
Bronzový

Mám za to, že nepomůže ani popis v profilu.
Navíc ... jistě víš, že mnozí, i zlatí, stříbrní ... mají profil skrytý :-D
Takže > na víceméně anonymní stránce má odpověď odbornou hodnotu minimální.
Až na řídké vyjímky :-D

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Hufnágl,

použil jste slovo "editor". quentos a já upravujeme otázky bez ohledu na to, zda jde o nového či starého uživatele, tedy začátečníka či zlatého.

Nezkreslujte prosím skutečnost. Já upravím odpověď, pokud narazím na chybu jen jednomu uživateli, který mně o to požádal. Jak to dělá quentos,. nevím.

Opakuji upravuji jen otázky, nikoliv odpovědi. .

Podepsal jste, že souhlasíte s pravidly. Mají být podle Kodexu gramaticky správně atd.

Avatar uživatele
Stříbrný

autacek

@zjentek Ale vůbec ne, svým způsobem jsme všichni normální lidé, jen jsou tu ti fundovanějších, co by byli schopni opalcovat správnou odpověď, jaksi v menšině, resp. nejsou vidět. A pak si tady z toho nedělej spíš tlachárnu a srandu.

Když pak zjistíš, že se tu snaží vést debatu dospělý s dětmi, případně někdo se dvěma vysokými školami a proti mu oponuje někdo z pomocné školy a ještě mu přihazují ostatní palce (to je jen příklad), tak jak si to nakonec vysvětlit?

Avatar uživatele
Stříbrný

hapiky

autacek: Všichni chceme být respektovaní. No, u tebe je ta touha zvlášť vyvinutá.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Záleží, jak dalece si co bereš k srdci. Možná je to pro tebe srdeční... Chápeme správně výraz NÁZOR? No tak tady byla vytvořena půda právě pro něj. Formou odpovědí je zde možno zpracovávat přehršle názorů. A dospělí vs, děti? Pokud dítě názor správně nechápe, pořád je někde okolo něj ten dospělý, aby mu pomohl. Ale urážet pomocnou školou (zvláště před dítětem) je pod úroveň člověka jakéhokoliv vzdělání. Venkoncem, když dítě uzavřeš do společnosti intelektuálů s tituly, uzavřeš jej taky do bubliny. Později dítě vyrazí do světa a tam venku bude druhá polovina světa, kterou ono ale bohužel nezná. Pak teprve znervózní. Stejně jako dítě z nižších vrstev je nesvé z té druhé poloviny společnosti. Proto cikáni na úřadech řvou. Oni vlastně pláčou, nerozumí podmínkám. A nakonec si to vysvětli, jak chceš. Já jen říkám, ukaž dítěti svět (když už jsi u toho), ne falešnou bublinu. Věz, že dítě pochopí cokoli, správně vysvětleno. Ale k vysvětlení není zapotřebí urážet, IMHO.

Avatar uživatele
Stříbrný

autacek

No já si z toho hlavně beru to, že psát sem fundovanou odpověď je jaké házet perly sviním. Nejen že se opalcuje ptákovina, ale ještě jsi u toho za blbce. Třeba zde: https://www.odpovedi.cz/…
Debata na této úrovni opravdu postrádá smysl.

Avatar uživatele
Stříbrný

hapiky

Rokio: Prosím, prosím, ukaž mě jednoho politika, který plní sliby atd...
Stranu s dobrými ideály? To mají téměř všechny, jen jim jaksi paměť neslouží.
No a ještě, kde je napsané, že tenhle web slouží i k pobavení. Spíš mám pocit, že je tu humoru jako šafránu!

Avatar uživatele
Stříbrný

Rokio

hapiky: Aha. Beru na vědomí. Asi máš pravdu.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

S humorem nemá pravdu, co kecáš? Víš to sám, jseš alibista? Pokud ti úsměvná přijít dokáže i tragédie... Nač dělat při vyjadřování vlastních pocitů vykřičník?

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý ge0rge 1272
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý mosoj 1103
Zlatý Hlada 1030
Zlatý led 1006
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 745

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.