ŠkolákJakub

Jakou octavii si koupit jako začátečník?

Přemýšlím nad Octavií 1. generace s motorem 1.4 TSI 1.6 I a 1.6 TDI

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak to já mám opačný problém. Auto řídit umím, přestal jsem před 16 lety. Finančně si ho nemohu dovolit, tak mohu jen snít a představovat si to.

Další odpovědi
elkon

Jako začátečník si kup něco menšího.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dubraro

1.6 MPI (74kW) byl výborný. Stejně bych ale doporučil 1.9 TDI, s výjimkou verze 77kW, která byla dost poruchová.

Schluker

1,4 TSI ani 1,6 tdi v prvni generaci nebyly. Takze ste si to sam zuzil pouze na 1,6 mpi.

ŠkolákJakub

Já jsem to napsal špatně dá se sehnat 1,6 MPI škody Octavie první generace sehnat do 50 000?

Schluker

Jasne, da: https://www.sba­zar.cz/jarrdda­a2/detail/133703768-skoda-octavia-16-mpi